Saulesparki.lv jeb "JB SunPower"

Saulesparki.lv jeb "EnerGrid" - par mums!

Saulesparki.lv jeb “EnerGrid” ir enerģētikas uzņēmums. Uzstādām saules paneļus privātmājām un biznesam, nodrošinot pilna spektra pakalpojumu no Jūsu vajadzību noformulēšanas līdz pat projektēšanai, uzstādīšanai un nodošanai Jūsu lietošanā.

Projektējam un uzstādām gan saules paneļu sistēmas, gan industriālos saules parkus.

Sazinies ar mūsu speciālistiem un izstāsti mums savu vajadzību, darīsim visu, lai palīdzētu tev kļūt neatkarīgākam no elektroenerģiju cenu svārstībām!

Par uzņēmumu

Saulesparki.lv ir viens no vadošajiem saules elektrostaciju un saules parku uzstādītājiem Latvijā. Uzņēmums uzstāda saules paneļu sistēmas mājsaimniecībām, biznesiem, kā arī industriālajiem saules parkiem. 

Mēs nodarbojamies ar saules paneļu projektēšanu, finansēšanu un uzstādīšanu. Darbojamies trīs sfērās – mājsaimniecības, uzņēmumi un industriālie saules parki. Baltijā mēs esam oficiālie pārstāvji Huawei invertoriem un Enerack stiprinājumu sistēmām, kā arī nodrošinām sertificēta servisa centra pakalpojumus. 

Tiešā sadarbībā strādājam ar saules paneļu ražotājiem JA Solar un Risen, līdz ar to preču piegādes mums nāk pa tiešo no ražotāja rūpnīcas. Arī visas garantijas tiek nodrošinātas tieši ar pašu ražotāju.

Mājsaimniecībām uzstādot saules paneļus, tās var pašas pilnībā nodrošināt sev nepieciešamo elektroenerģiju, tādējādi vairs neesot atkarīgas no piegādātāja, tīkla vai biržas cenas. Mājsaimniecības pašas kļūst par neatkarīgu elektrības ražotāju. 

 

Saules paneļu projektēšana un uzstādīšana

Mēs projektējam un izbūvējam saules parkus uzņēmumiem. Šis projektēšanas process tieši uzņēmumiem ir garāks, kā mājsaimniecībām. Sākotnēji apzinām uzņēmuma gada elektroenerģijas patēriņu un veicam simulāciju tam, cik daudz saules parks saražos no kopējā patēriņa. Pēc tam veicam saules parka projektēšanu, sagatavojam visu nepieciešamo tehnisko projektu iesniegšanai būvvaldei, saņemam būvkonstruktora atzinumu un saņemam būvatļauju pēc kā varam uzsākt saules paneļu būvniecību. 

Mēs ļoti nopietni rūpējamies par to, lai šis produkts būtu kvalitatīvs un ilgstpējīgs. Mūsu komanda ir atsevišķs kvalitātes kontroles vadītājs, kas ir cilvēks, kurš apmāca visus meistarus, kurš ikdienā seko līdzi uzstādītajiem objektiem. 

Pārdošanas process pamatā ir mūsu klientu vajadzību izzināšana. Tiklīdz esam tās apzinājuši, mēs meklējam piemērotāko risinājumu. 

Visas saules paneļu sistēmas darbības laiks ir vismaz 30 gadi, tāpēc arī mēs aicinām katru interesentu rūpīgi izvērtēt gan paneļu, gan invertoru kvalitāti, kā arī pašu kompāniju, kas tos uzstādīs. 

Darbs ar jaunu klientu sākas projektēšanas nodaļā pēc pieteikuma saņemšanas mājaslapā vai pa tālruni. Tiek sagatavota visa nepieciešamā dokumentācijas un veiktas atbilstošas saskaņošanas, kā arī ar klientu uzreiz tiek sarunāta objekta tehniskā apsekošana. Apsekošanas tehniķis saņemot darba uzdevumu, apkopo visu jau pieejamo informāciju par objektu un dodas ceļā. 

Objektā tehniķis veic nepieciešamos mērījumus, kā arī izvēlas labāko invertora atrašanās vietu un plāno kabeļu ceļus un kabeļu šķērsgriezumus. Apsekošanas tehniķis visu informāciju pēc tam nodod saules paneļu sistēmu projektētājam. 

Projektētājs veic simulācijas izveidi, aprēķina saules parka jaudu un saules ražības apjomu, ko jaunā sistēma spēs ražot gada griezumā. Tiek piemeklēts labākais stiprinājumu konstrukcijas veids, kura izvēlei tiek ņemti vērā tādi aspekti kā jumta segums, slīpums, sniega un vēja slogs. Visa šī informācija tiek apkopota izpilddokumentā, kas kopā ar montāžas uzdevumu un materiālu sarakstu tiek nodots uz komplektēšanas un objekta izbūves vietu. 

Tālāk Saulesparki.lv noliktavā tiek komplektēti materiāli konkrētajam objektam un mūsu saules paneļu sistēmu meistari tos nogādā uz objektu un sāk izbūves darbus. 


Uzņēmums darbojas pēc trīs galvenajām vērtībām – Uzticamība, Cilvēcība un Kvalitāte. Rūpējoties par to, lai saules paneļu uzstādīšana ikvienam klientam atmaksātos pēc iespējas īsākā laikā un uzstādītās iekārtas kalpotu maksimāli ilgi. 

 

Uzzini pirmais

Saules enerģijas noteikumi mainās strauji

Atstāj savu e-pastu un mēs Tevi informēsim par izmaiņām un citu aktuālo vienkāršā valodā.