Saules parks SIA "Benūžu enerģija", 372 kW

“Benūžu Enerģija” SIA atrašanās vietai ir vēsture, ar kuru Latvijā var lepoties retais. Pirmā publikācija par šo vietu Rīgas apkaimes kartē ir pieejama tālajā 1634. gadā! Kā Jums šķiet, vai “Benūžu” mājas saimnieki tajā laikā varēja uzdrošināties sapņot, ka kādu dienu saules siltumu (enerģiju) varēs pārveidot kādā citā pārvietojamā lielumā (elektrībā)? 

To mēs nezinām, taču ģimene, attīstība un ilgtermiņa domāšana ir tās vērtības, kas ir palikušas par vietas saimnieku stūrakmeņiem. Tieši tāpēc “Benūžu Enerģija” SIA ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots kā viens no ģimenes ilgtermiņa ieguldījumu stratēģijas virzieniem. 

Uzņēmuma saimnieki par saules enerģijas lietderīgumu pirms tam pārliecinājās paši. Viņi kā privātpersonas jau 8 gadus bija novērtējuši priekšrocības un iespējas, ko dod saules siltums (kolektori) un vairāk kā 3 gadus – arī elektrības ražošanu ar saules paneļiem.

Ideja par saules parka izveidi saimniekiem radās, vēl pat nezinot par gaidāmajiem ģeopolitiskajiem satricinājumiem. Tas ļauj uzskatīt, ka lēmums par saules elektrostacijas (SES) parka izveidi ir gudrs un pārdomāts solis. 

Lai ģimenes uzņēmuma mērķus īstenotu, sadarbībā ar SIA “EnerGrid” jeb saulesparki.lv, tika izveidots 372 kW saules parks uz zemes. Ideju un mērķi finansiāli palīdzēja īstenot uzņēmuma finanšu partneris AS “LPB Bank”.

“Mums ir liels prieks, ka ar šo investīciju arī mēs dodam savu pozitīvo pienesumu Latvijas enerģijas bilances uzlabošanā”, tā ar prieku komentē “Benūžu” saimnieki. 

Līdzīgi projekti

Piesakies 15 min
Konsultācijai

Uzzini, kā sākt pelnīt ar saules paneļiem
SaulesParki.lv jeb SIA Energrid komanda

Uzzini pirmais

Saules enerģijas noteikumi mainās strauji

Atstāj savu e-pastu un mēs Tevi informēsim par izmaiņām un citu aktuālo vienkāršā valodā.